Kontakt

Zapraszamy na konsultacje dietetyczne w poradni stacjonarnej, a także do skorzystania z dietoterapii online. Jesteśmy do Państwa dyspozycji na naszym Fanpage’u, na platformie Skype oraz Whatsapp. Prowadzimy również porady poprzez pocztę e-mail.

Formularz kontaktowy


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celu udzielenia odpowiedzi na złożone zapytanie zgodnie z ustawą o ochronie danych (RODO).

  Dowiedz się więcej.

  Napisz lub zadzwoń do nas

  W przypadku pytań, wątpliwości oraz chęci rozpoczęcia konsultacji lub współpracy zapraszamy do kontaktu z naszą Poradnią poprzez e-mail, formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie internetowej, profil poradni na Facebooku oraz telefonicznie.


  Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, a w przypadku chęci rozpoczęcia dietoterapii poprosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, w którym zawarte będą wstępne pytania dotyczące diety, stanu zdrowia i stylu życia.


  Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie w zakresie obsługi naszej strony internetowej oraz metod współpracy z pacjentem w celu zapewnienia jak największej wygody w relacjach pacjenta z dietetykiem.

  Konsultacje dietetyka w Gdyni Oksywiu i w Trójmieście

  Konsultacje dietetyczne

  Dla osób zamieszkujących Trójmiasto lub jego okolice istnieje możliwość przeprowadzenia konsultacji w poradni stacjonarnej znajdującej się w Gdyni – Oksywiu.

  Konsultacje dietetyczne odbywają się po wcześniejszej rejestracji mailowej lub telefonicznej.

  Podczas wizyty w poradni stacjonarnej przeprowadzany jest szczegółowy wywiad żywieniowy oraz wywiad zdrowotny, a także wykonywany jest pomiar składu ciała analizatorem Tanita BC-545N.

  Więcej szczegółów na temat naszej oferty znajduje się w zakładce Profil poradni.

  konsultacje dietetyczne poradnia dietetyczna Gdynia

  Mobilny dietetyk

  Osobom, które nie mogą skorzystać z wizyty w naszej poradni stacjonarnej, a cenią sobie bezpośredni kontakt z dietetykiem oferujemy usługę dietetyka mobilnego. Zaproś nas do siebie do domu lub w inne miejsce, które jest dla ciebie najbardziej komfortowe.

  Usługę realizujemy na terenie Gdyni i umawiamy wyłącznie poprzez kontakt telefoniczny.

  Adres poradni stacjonarnej:

  Osiedle Komandorskie Wzgórze

  ul. Gen. Marii Wittekówny 2C/12

  Gdynia

  Godziny przyjmowania pacjentów:

  Poniedziałek 10:00 – 19:00

  Wtorek: 10:00 – 19:00

  Czwartek: 10:00 – 19:00

  LOKALIZACJA

  Nasze usługi

  Konsultacje dietetyczne

  analiza składu ciała

  analiza dotychczasowej diety

  tworzenie modeli żywienia

  przygotowywanie planów dietetycznych

  układanie jadłospisów i prowadzenie dietoterapii