Cennik

Tutaj znajdziesz wszystkie niezbędne informacje na temat realizacji wybranej przez siebie oferty konsultacji oraz form współpracy z dietetykiem.

Konsultacje dietetyczne

Konsultacje dietetyczne pozwalają na poznanie pacjenta, jego stylu życia, a także sposobu postrzegania odżywiania.

To możliwość uzyskania szczegółowej informacji na temat celu dietoterapii wynikającego z potrzeby pacjenta, a także informacji na temat problemów i największych przeszkód z jakimi się zmaga.

Podczas pierwszej konsultacji z dietetykiem przeprowadzany jest szczegółowy wywiad zdrowotny i żywieniowy, a także wykonywana jest analiza składu ciała.

Kolejne konsultacje natomiast pozwalają na ustalenie kierunku zmian w diecie, przedstawienie zaleceń żywieniowych oraz zaproponowanie jak najlepiej dopasowanego do danej osoby modelu żywienia.

Głównym celem konsultacji dietetycznych jest edukacja żywieniowa oraz motywacja pacjenta na każdym etapie wprowadzanych zmian w diecie.

Dietetyk online i konsultacje online w Jem Jak Lubię

Dietoterapia indywidualna

Dietoterapia indywidualna w poradni Jem Jak Lubię

Rozpoczęcie dietoterapii prowadzi do wyznaczenia przez dietetyka najważniejszego celu lub kilku celów dietoterapii, dzięki którym możliwe będzie uzyskanie trwałej zmiany odżywiania.

Pakiet diety indywidualnej obejmuje przygotowanie 14-dniowego jadłospisu, opracowanie modelu żywienia pacjenta, przeprowadzenie dwóch konsultacji dietetycznych oraz kontrolną analizę składu ciała.

Po ukończeniu pierwszego etapu dietoterapii następują kolejne konsultacje z dietetykiem, których celem jest określenie kolejnych etapów diety – układanie jadłospisów, edukacja żywieniowa lub dodawanie kolejnych propozycji posiłków – wszystko jest zależne od pacjenta i efektów wprowadzanych zmian. 

Dietetyk Online

Dietetyk Online to pakiet trzech konsultacji dietetycznych prowadzonych z wykorzystaniem kanałów komunikacji internetowej (e-mail, Skype, Facebook) lub poprzez kontakt telefoniczny.

Chęć rozpoczęcia dietoterapii należy zgłosić poprzez wypełnienie Formularza zgłoszeniowego.

Na podstawie odpowiedzi uzyskanych w formularzu przeprowadzana jest pierwsza konsultacja z pacjentem, której głównym zadaniem jest wyznaczenie najważniejszego celu lub celów dietoterapii oraz ustalenie najbardziej preferowanej formy współpracy.

Dietetyk online w poradni dietetycznej Jem Jak Lubię w Gdyni

Druga konsultacja to prezentacja indywidualnego modelu żywienia pacjenta, a także zaleceń dietetycznych oraz 14-dniowego jadłospisu, uwzględniającego niezbędne zmiany w dotychczasowej diecie. Zawiera ona w sobie również elementy edukacji żywieniowej. Głównie w zakresie podwyższania świadomości na temat jakości produktów dostępnych w sklepach oraz ich wpływu na zdrowie. Podczas trzeciej konsultacji analizowane są efekty stosowanej diety, a także przedstawiane propozycje dodatkowych zmian. Jest to jednocześnie koniec pierwszego etapu dietoterapii i początek złożonego procesu zmiany stylu życia oraz myślenia o diecie.

Dietoterapia dla par

+50 zł

(doliczane do podstawowej ceny konsultacji oraz diet)

Dieta +3

(w przypadku dokonania jednorazowej wpłaty za co najmniej 3 miesiące dietoterapii naliczany jest rabat w wysokości 20%)

Karta dużej rodziny w poradni Jem Jak Lubię

Dietoterapia z Kartą Dużej Rodziny

(20% zniżki na konsultacje i wszystkie pakiety diet dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny)

W celu umówienia wizyty w Poradni stacjonarnej należy dokonać rejestracji:

Telefonicznie pod numerem: 690-093-367

Poprzez Formularz Kontaktowy lub Kalendarz wizyt

Poprzez Rejestrację Online

Kalendarz wizyt

Umów wizytę online

Wczytuję kalendarz...
Powered by Booking Calendar